Zbierka na IP kameru

Čo by ste povedali ak by bolo takéto živé online vysielanie z Tatranskej Javoriny? Niekedy v minulosti bola kamera umiestnená a orientovaná sa lyžiarskom vleku. Aktuálne nieje žiada online kamera z Tatranskej Javoriny.
Čo by ste povedali na to keby bola zakúpená IP kamera? Keďže táto “sranda” nie je úplne lacná záležitosť tak kto by mal záujem mohol by prispieť dobrovoľnou čiastkou na transparentný účet. Napíšte do komentára čo si myslíte o tomto nápade 😎

Z porovnania dostupných záberov a informácií zariadenie od Reolink.sk model RLC-511 vychádza najlepšie v pomere cena/výkon/kvalita. Zverejňujem teda číslo transparentného účtu, na ktorý môžete prispieť v ľubovolnej výške na zakúpenie IP kamery ktorá bude umiestnená v Tatranskej Javorine.

IBAN: SK6083300000002401845986 BIC: FIOZSKBAXXX

Odkaz na účet: https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2401845986

Pre zjednodušenie platby sme pre vás pripravili QR kód, ktorý môžete oskenovať do svojej aplikácie ktorú máte ku internet bankingu pre rýchlejšie vyplnenie údajov. Sumu ktorá ja predvyplnená možete pokojne ľubovolne upraviť.

Darca berie na vedomie zverejnenie jeho mena, priezviska a výšky finančného daru zaslaného na vyššie uvedený účet. Transparentný účet nieje oficiálnym účtom obce Tatranská Javorina, je to účet vytvorený na splnenie len účelu dať do prevádzky web kameru z obce Tatranská Javorina. Autorom zbierky je Martin Šturcel.

Vložiť komentár